O NÁS


Účetní firmu WITEA, s.r.o. jsme založili v únoru roku 2005. V současné době pracuje v této firmě dvanáct zaměstnanců. Od počátku sídlíme v Ostravě – Mariánských Horách. Po celou dobu existence firma zaznamenává pozvolný růst, jednak v počtu klientů, tak i v růstu obratu. Vyznačujeme se nízkou fluktuací klientů. Naší největší radostí je růst klienta a dobrou vizitkou je doporučení, které předávají dál, případně nám svěřují vedení svých nově vzniklých firem. Velmi jim za to děkujeme.
REFERENCE  

NAŠE PŘEDNOSTI


Naší předností je individuální přístup ke klientovi, znalost jeho specifických podnikatelských problémů. Spolu dokážeme najít optimální způsob vedení agendy, spolupracujeme na zefektivnění procesů ve firmě, ekonomice podnikání. Cena je tedy tvořena nikoli dle vstupních údajů klienta o počtu položek tak, jak je zná, ale až po důkladném zvážení možností – import dokladů, import bankovního výpisu, sčítání typického druhu položek apod. Stále více zákazníků si přeje vést střediskové účetnictví, případné zakázkové, vyhovíme i tomuto požadavku. Při dobré spolupráci s klientem jsme schopni předkládat měsíční výsledky hospodaření.

KAM SMĚŘUJEME


Firma se dlouhodobě orientuje také na poradenství v oblasti skladového hospodářství, propojuje tak agendu účetnictví s vedením skladu. Klientům nabízíme možnost importu podstatné části dokladů do účetního programu, zvláště faktur vystavených, prodejek. Dále zaškolíme zaměstnance v celé problematice skladového účetnictví. Důležitou součástí této agendy je také stanovení optimální metody výpočtu skladové ceny, i s tímto rádi pomůžeme. V případě zájmu zajistíme také vynikající propojení mezi e-shopem a skladovým programem, které ušetří čas nejen obsluze internetových obchodů.
ZADAT POPTÁVKU  

PODPORUJEME

KONTAKTY

  • WITEA, s.r.o.
  •  
  • Rybářská 1222/7
  • 709 00 Ostrava - Mariánské Hory
  •  
  • +420 596 639 219
  • info@witea.cz